GE Careers

Compliance Engineer / Alkatrész megfelelőségi mérnök

  • GE Power
  • Experienced
  • Posted 1/29/2018 4:50:29 AM
  • 3050808
  • Job Function: Services
  • Business Segment: Power Power Services
Location(s): Hungary; Veresegyhaz, Budapest

About Us:
GE is the world's Digital Industrial Company, transforming industry with software-defined machines and solutions that are connected, responsive and predictive. Through our people, leadership development, services, technology and scale, GE delivers better outcomes for global customers by speaking the language of industry.

Központunk a GE Power veresegyházi telephelyén található, ahol jelenleg megközelítőleg 2000 főt foglalkoztatunk gázturbina alkatrészek gyártása és szervizelése területén. A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.
A Power Services kollégái többnyire közgazdászok, logisztikusok, mérnökök, akiket az a dinamikus multinacionális kultúra inspirál, mely folyamatos továbbfejlődésre, szakmai és egyéni kiteljesedésére sarkall.

Miért jó nálunk dolgozni?

Globális, egyre szélesebb körű tevékenységünk folyamatos szakmai kihívásokat és hosszútávú karrierlehetőséget biztosít számodra.
Számos formális és informális fejlődési lehetőséget, önképző köröket, önkéntes programokat találsz nálunk vagy akár Te magad is szervezhetsz.
Mindkét irodánkban kitűnő munkakörülményeket biztosítunk: sportolási lehetőségek (fitness terem, sportpályák, szauna), saját étterem, családbarát szolgáltatások (családbarát szoba, kismama mentoring, rugalmas munkaszervezés, nyári gyermektáborok), egyéb a mindennapjaidat megkönnyítő helybe hozott szolgáltatások (pl. banki és biztosítási tanácsadás, színház- és koncertjegy értékesítés, csekk befizetési lehetőség). A munkábajárást Veresegyházra céges buszjáratok teszik számodra kényelmessé, saját gépkocsi-használat esetén pedig emelt szintű üzemanyag térítést biztosítunk. Támogatjuk az otthonról történő munkavégzést (home office). Hiszünk benned, ezért felelősséggel ruházunk fel, felhatalmazunk és számítunk az ötleteidre.

Essential Responsibilities:

  • A globális mérnöki csapat megbecsült tagjaként felelős leszel az egyes országokba szállítandó turbina pótalkatrészek műszaki megfelelőségének ellenőrzéséért
  • Napi szinten tartod a kapcsolatot globális beszállítókkal annak érdekében, hogy a műszaki megfelelőségi információkat és adatokat összegyűjtsd
  • Ellenőrzöd a pótalkatrészekhez kapcsolódó dokumentációkat műszaki elvárások szempontjából
  • Aktívan részt veszel a vállalatirányítási rendszer tesztelésében és a műszaki megfelelőségi adatok folyamatos frissítésében
  • Különböző folyamat fejlesztési projektekben vehetsz részt a műszaki előírások és szabványok megfelelőségének javítása érdekében
    vOlyan új rendszerszintű projektekben is részt vehetsz, amelyekben új elvárásrendszerek kerülnek bevezetésre különböző régiókban Európa mellett, mint Ázsia, Közel-Kelet és Dél-Amerika
  • Mindezek mellett foglalkozol a turbina pótalkatrészek export kód- és vám tarifa kódokhoz kapcsolódó műszaki kérdésekkel

    Qualifications/Requirements:

    • Legyen felsőfokú végzettséged (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
    • Magabiztosan használd az angol nyelvet írásban és szóban egyaránt
    • Legyen tapasztalatod műszaki rajzok és anyaglisták olvasásában
    • Rendelkezz analitikus, elemző szemlélettel
    • Legyél nyitott a sokrétű feladatvégzésre
    • Pontos, precíz munkát adj ki a kezeid közül
    • Logikus gondolkodásod és rugalmas személyiséged jól illeszkedjen fiatalos csapatba
    • Hatékonyan kommunikálj és tudd megoldani a problémákat
    • Képes legyél feladatok priorizálására

      Desired Characteristics:

      • Gyártó szférában szerzett tapasztalat
      • Második idegen nyelv

        Amit mi kínálunk/What we can offer you:

      • Rugalmas munkaidő és helyszín (Budapest/Veresegyház)
      • Kiváló munkakörülmények
      • Szakmai előrelépés, fejlődés
      • Hosszútávú karrier lehetőségek
      • Vállalati busz (Örs vezér tér vagy Újpest Városkapu – 30 perc)
      • Saját ebédlő
      • Banki tanácsadás, színház/koncert jegyek vásárlásának lehetősége
      • Saját fitnesszterem, sportpálya, szauna
      • Családbarát irodák, gyermekvállalási mentorálás, nyári táborok lehetősége
      • Különböző önfejlesztő tevékenységek lehetősége ( ToastMasters, WomensNetwork, NewGEnerations)

        Locations: Hungary; Veresegyhaz, Budapest

        GE offers a great work environment, professional development, challenging careers, and competitive compensation.  GE is an Equal Opportunity Employer.  Employment decisions are made without regard to race, color, religion, national or ethnic origin, sex, sexual orientation, gender identity or expression, age, disability, protected veteran status or other characteristics protected by law.

Link for schema

GE Careers Technical Assistance

Having technical issues with ge.com/careers or your application? We're here to help.

Get In Touch

Connect With Us

Stay up to date on GE and possible opportunities that open in areas that interest you.

Sign Up